Strona główna » Rekrutacje

Rekrutacje IT

Prowadzimy profesjonalne rekrutacje pracowników z branży ITDzięki sprawdzonym metodom selekcji i rekrutacji działamy niezwykle szybko i sprawnie, pozwalając Państwu zaoszczędzić czas i zasoby.

Rekrutujemy nie tylko na podstawie ogłoszeń w internecie i prasie, posiadamy także rozbudowaną, autorską bazę kandydatów, współpracujemy z biurami karier i AISEC oraz uczestniczymy w licznych eventach, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiego grona potencjalnych pracowników.

Nasze rekrutacje IT są niezwykle skuteczne, czego dowodem są nie tylko zadowolenie klientów, ale również stosowana przez nas zasada success fee, stanowiąca gwarancję, że nie poniosą Państwo żadnych kosztów w przypadku nieznalezienia odpowiednich kandydatów.

Dlaczego my?

Minimalizacja procedur

Na tle innych firm wyróżnia nas m. in. minimalizacja procedur. Działamy w oparciu o konkretne, przejrzyste zasady wypracowane na bazie doświadczenia.

Transparentność

Jesteśmy bardzo transparentni i utrzymujemy bezpośredni kontakt z klientem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, dzięki czemu mają Państwo stały wgląd i kontrolę nad w naszymi działaniami.

Stała opieka

Gwarantujemy stałą opiekę rekrutera oraz specjalistów weryfikujących umiejętności i kompetencje kandydatów, możemy więc szczegółowo objaśnić wyniki wszystkich testów przeprowadzonych w procesie rekrutacji.

Dzięki autorskiej bazie kandydatów i aktywnym działaniom na rzecz pozyskiwania najlepszych pracowników, jesteśmy bardzo skuteczni.

Wychodzimy z inicjatywą i docieramy zarówno do aktywnych, jak i pasywnych kandydatów.

Zastanawiasz się

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES?

1.Tworzymy profil kandydata

Zaczynamy od poznania Państwa potrzeb – tworzymy dokładny profil kandydata, uwzględniając nie tylko kompetencje niezbędne (must have), ale również uzupełniające (nice to have). Dzięki temu dokładnie poznajemy Państwa oczekiwania i możemy je skutecznie zweryfikować.

2. Określamy metody poszukiwań

Kolejnym krokiem jest określenie zakresu i metod poszukiania kandydatów. Uwzględniając Państwa preferencje i potrzeby, nasi specjaliści na bazie swojego doświadczenia tworzą dokładny plan działania.

3. Ustalamy kanały komunikacji

Nie zapominamy także o ustaleniu kanałów komunikacji, które są dla Państwa najwygodniejsze. Uważamy, że sprawny przepływ informacji jest kluczem do sukcesu, dlatego, szanując Państwa czas, dostosowujemy się do Państwa preferencji w tym zakresie.

4. Przystępujemy do działania

Mając ustalony profil kandydata, plan poszukiwań i kanały komunikacji przechodzimy do działania. Dzięki wysoko wykalifikowanej kadrze i naszemu doświadczeniu docieramy do szerokiego grona kandydatów za pomocą ogłoszeń prasowych i internetowych, uczestnictwa w Targach Pracy i wydażeniach branżowych, aktywnej współpracy ze środowiskami akademickimi, Executive Search i innym dostępnym nam metodom.

Bezpośrednie wychodzenie do kandydatów pozwala nam pozyskać najlepszych z najlepszych, nie tylko z grona osób aktywnie szukających pracy, ale również z grona kandydatów pasywnych!

Towarzyszymy klientowi na każdym etapie tego procesu, dzięki czemu mają Państwo pewność, że pozyskani kandydaci w pełni spełnią Państwa wymagania.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy

Czy chcesz dowiedzieć się

JAKIE NARZĘDZIA I METODY STOSUJEMY?

Działamy w oparciu o metody pasywnego i aktywnego poszukiwania pracowników.

DIRECT SEARCH

Identyfikujemy kandydatów i docieramy do nich z propozycją współpracy.

Networking

Ciągle budujemy sieci specjalistycznych kontaktów i relacji biznesowych z potencjalnymi kandydatami

HEAD HUNTING

Trafiamy do osób na stanowiskach analogicznych do tego, na które rekrutujemy i przedstawiamy naszą ofertę.

Z potencjalnymi kandydatami spotykamy się nie tylko bezpośrednio, ale również za pomocą wideokonferencji, co pozwala nam rekrutować osoby z odległych miejsc.

Kompetencje kandydatów badamy nie tylko testami kwalifikacyjnymi, menadżerskimi czy kompetencyjno-motywacujnymi, are również pogłębionym wywiadem rekrutacyjnym który pozwala na dogłębne poznanie oczekiwan i kwalifikacji kandydata oraz ocenę przydatności w strukturze Państwa organizacji. Prowadzimy również Case study, sprawdzając faktyczną wiedzę i umiejętności kandydata podczas rozwiązywania konkretnych zadań.

Jednak to nie wszystko, jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie, dlatego – w razie potrzeby – chętnie poszerzymy zakres stosowanych metod, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Prowadzimy rekrutacje w całej Polsce!

m.in. w WarszawieGdańskuPoznaniu, Wrocławiu,
ŁodziRzeszowieLublinieKatowicachSzczecinie
i wielu innych miastach.

KOSZT USŁUG REKRUTACYJNYCH

 

Dane:

Właścicielem marki jest firma Invent On Sp. z o.o.
Aleja Wyścigowa 4B lok.1-4
02-681 Warszawa


NIP:

9512303671

REGON:

142297033

KRS:

0000348989


Adres:

Biuro IT Human Force
ul. Cybernetyki 21 
Wejście B, II piętro
02-677 Warszawa


Telefon:

22 390 91 00

E-mail:

office@ithf.pl


Zobacz nas na:

 
 

logo-menu

IT Human Force © All rights reserved
Polityka prywatności