Biuro pośrednictwa pracy – na czym polega jego wsparcie?

Czy szukasz pracy, czy jako firma potrzebujesz pilnie wyspecjalizowanego pracownika, który wesprze Cię w codziennych zmaganiach w rozwoju firmy – biuro pośrednictwa pracy jest tym miejscem, w którym jesteś mile widziany i które zdecydowanie jest w stanie Ci pomóc. I jeśli dotąd mijałeś tego typu miejsca szerokim łukiem, najwyższy czas, abyś zajrzał do biura pośrednictwa pracy i przy kawie porozmawiał z nami o możliwościach, jakie jesteśmy w stanie Ci stworzyć.

Biura pośrednictwa pracy to nie tylko ogłoszenia i rekrutacja. Pracownicy takiego biura posiadają ogromną wiedzę w zakresie procesów rekrutacyjnych, a także marketingu personalnego i wszelkich działań związanych z employer brandingiem. Oprócz propozycji ciekawych ofert pracy i przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego za pracodawcę, przedstawiciel pośrednictwa pracy może stać się doskonałym doradcą, zarówno w zakresie szukania i odnalezienia właściwego pracownika, jak i wyboru najlepszej pracy dla dobrego specjalisty.

Usługi konsultingowe, doradcze, takie jak na przykład przygotowanie strategii marki jako idealnego pracodawcy to coś, co biuro pośrednictwa pracy zrobi najlepiej. A po stronie Twojej firmy pozostanie tylko i wyłącznie zastosowanie przygotowanego planu działań w praktyce i cieszenie się z efektów w postaci pozytywnego wizerunki firmy (jako pracodawca i jako usługodawca).

Szukasz pracy?

Pośrednictwo pracy jest w Polsce często mylnie odbierane. Kandydaci obawiają się, że korzystając z oferty biura pośrednictwa pracy narażają się na koszty. Przez to często atrakcyjne oferty są odrzucane przez kandydatów. A to błąd. Nie bójmy się agencji pośrednictwa pracy – proponują one ciekawe oferty i pośredniczą w rozmowach z pracodawcą, aby jak najlepiej przygotować Cię do rozmowy kwalifikacyjnej u przyszłego szefa.

Sprawdź, jakie oferty przygotuje dla Ciebie biuro pośrednictwa pracy. Bo gdzie szukać pracy jak nie u specjalistów od jej znajdowania? Agencja lub biuro pośrednictwa pracy jest dla kandydatów potrzebujących pracy niczym sklep z pełnymi półkami, z których przebierać możesz w ogromnej ilości produktów.

Każdy z nas lubi wybór, a agencja pośrednictwa pracy (zwłaszcza taka jedna w Warszawie), daje każdemu możliwość wyboru i dopasowania idealne oferty pracy pod jego oczekiwania, potrzeby i kwalifikacje. Czyli takie biuro zrobi wszystko za Ciebie, Ty tylko wskażesz właściwą ofertę. Brzmi zachęcająco? Zdecydowanie!

A jak znaleźć wyjątkowego kandydata, a potem pracownika?

Masz firmę? Albo jesteś odpowiedzialny za rekrutację w firmie, w której pracujesz? W procesie wyszukiwania odpowiednich pracowników również pomocnym okaże się biuro pośrednictwa pracy. Wystarczy sprecyzować swoje oczekiwania względem przyszłego idealnego pracownika. Następnie określić ofertę, czyli to, co możesz takiemu ideałowi zapewnić.

I ważne, żeby dostarczyć też Kandydatom element WOW – czyli coś, co wyróżni Twoją ofertę spośród innych i przekona ich, że to właśnie u Ciebie będzie im najlepiej. Wyróżnik ważny jest w każdej dziedzinie, również podczas poszukiwania pracowników. Od tego, jak skonstruujesz swoją ofertę pracy zależy, jakich Kandydatów przyciągniesz. Dlatego warto poświęcić na to trochę więcej czasu i przygotować coś, czym zachłystną się specjaliści, o jakich marzysz.

Jeśli nie masz na to czasu lub zwyczajnie brakuje Ci pomysłów – wzywaj na pomoc biuro pośrednictwa pracy. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i znajomości najnowszych trendów, a także wielu znajomości z różnorodnymi Kandydatami i specjalistami różnych dziedzin (agencja pośrednictwa pracy Warszawa posiada sporą bazę kontaktów), każde profesjonalne biuro kompleksowo wesprze Cię w Twoich poszukiwaniach.

Co zrobić?

Nie zwlekaj dłużej, zwróć się do agencji pośrednictwa pracy, która odciąży Cię w tym niełatwym procesie, jakim w dobie rynku pracownika, jest poszukiwanie kandydatów do pracy. Skontaktuj się z nami – czy jesteś pracownikiem, czy też pracodawcą. Połączymy Was ze sobą i dobierzemy tak, że z miejsca się polubicie.