Strona główna » Optymalizacja procesowa

Optymalizacja procesowa

Czym jest

OPTYMALIZACJA PROCESOWA?

Optymalizacja procesowa jest istotnym elementem nowoczesnych metod zarządzania. Są to działania polegające na analizie i usprawnieniu procesów biznesowych i produkcyjnych w organizacji. Dzięki optymalizacji procesowej możliwe jest ograniczenie kosztów, zwiększenie produktywności, poprawa jakości oraz wzrost elastyczności organizacji.

Zaangażowanie pracowników w aktywności bezpośrednio przekładające się na wartości, a więc i zadowolenie klienta, zwiększają motywację i satysfakcję z pracy. Stosowanie nowoczesnych metod zarządzania daje pracownikom okazję do rozwoju poprzez zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. Prawidłowa optymalizacja procesowa bezpośrednio przekłada się zatem nie tylko na produktywność, ale również na zadowolenie pracowników.

Przedewszystkim komunikacja, czyli…

Nasze wartości

Skupiamy wszystkie działania organizacji na celach, które przekładają się na te cechy produktu lub usługi, które są pożądane i wartościowe dla klienta.

Identyfikujemy czynności bezpośrednio związane z wytworzeniem wartości dla klienta, czyli tzw. strumienia wartości oraz na eliminacji tych działań, które takich wartości nie przynoszą.

Organizujemy działania w strumień ciągłego przepływu.
Czynności przeprowadzamy w małych porcjach, w sposób umożliwiający stałe monitorowanie ciągłości i szybką reakcję na pojawiające się zakłócenia i przestoje.

Dopasowujemy proces do zamówienia Klienta, a wszystkie jego komponenty działają w tym samym tempie, dzięki czemu eliminuje się tworzenie niepotrzebnych zapasów.

Budujemy proces ciągłego usprawniania pracy. Dzięki stałej analizie procesów organizacja może je nieustannie udoskonalać, zwiększając produktywność i eliminując kolejne niepotrzebne elementy.

NASZA OFERTA

 

Dane:

Właścicielem marki jest firma Invent On Sp. z o.o.
Aleja Wyścigowa 4B lok.1-4
02-681 Warszawa


NIP:

9512303671

REGON:

142297033

KRS:

0000348989


Adres:

Biuro IT Human Force
ul. Cybernetyki 21 
Wejście B, II piętro
02-677 Warszawa


Telefon:

22 390 91 00

E-mail:

office@ithf.pl


Zobacz nas na:

 
 

logo-menu

IT Human Force © All rights reserved
Polityka prywatności