IT Human force

Rozwiązania HR dla Twojego biznesu

IT Human Force powstała z pasji do nowatorskich rozwiązań biznesowych. Jesteśmy grupą ekspertów w zakresie doradztwa biznesowego w obszarze HR.
Nowoczesne usługi

Hr z warszawy

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu specjalistów IT każdego szczebla oraz w planowaniu i wdrażaniu systemów polityki personalnej, strategii employer brandingu, a także przeprowadzaniu optymalizacji procesowych. Zapewniamy kompleksową opiekę nad przedsiębiorstwami tak, aby zwiększyć ich konkurencyjność i efektywność zarządzania.
Nasz doświadczenie w branży IT i HR pozwala nam na dokładną diagnozę potrzeb Państwa przedsiębiorstwa i wprowadzenie adekwatnych, indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań kadrowych, usprawniających działanie firmy.
Przedewszystkim komunikacja, czyli…

Nasze wartości

Jako specjaliści w branży HR doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest komunikacja. Dlatego na każdym etapie naszej współpracy pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie. Priorytetem jest dla nas tworzenie rozwiązań dostosowanych do specyfiki przedsiębiorstw naszych Klientów i związanych z nimi potrzeb, dlatego działamy w oparciu o badanie i diagnozę kultury organizacji, modeli operacyjnych firmy, jej produktywności oraz potencjału biznesowego.
Cenimy sobie profesjonalizm, w związku z tym zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników, z dużym doświadczeniem w branży. Zadania, które stawiają przed nami Klienci są dla nas źródłem do nawiązywania trwałej relacji w obszarze prowadzania badań, wdrożeń i ewaluacji oraz kompleksowej opieki nad projektem w Państwa firmie.
Wiemy, jak istotną rolę w biznesie odgrywa  etyka. Konsekwentnie dbamy o to, aby prowadzone przez nas działania były w pełni transparentne i odpowiedzialne. Jesteśmy propagatorami dobrych praktyk i standardów w firmach, ponieważ z doświadczenia wiemy, że mogą mieć one wpływ na zwiększenie zysków w budżetach przedsiębiorstw.
Poznaj nasz

ZESPÓŁ

Agnieszka stawowczyk

Doświadczenie w biznesie IT oraz w zakresie rekrutacji pozwoliło mi poznać i zrozumieć problemy jak również z sukcesem zaimplementować rozwiązania gwarantujące stabilność i efektywność zespołów IT.

Stąd też pojawił się pomysł, aby wraz z moim zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych doradców stworzyć nową markę IT Human Force, będącą odpowiedzią na trudności nie tylko z pozyskiwaniem, ale również utrzymaniem, rozwojem oraz poprawą wydajności pracowników i całych zespołów IT naszych Klientów.
Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
Zapraszam do kontaktu

Jacek Laskowski

Jestem konsultantem ds. dostarczania usług i optymalizacji procesów z ponad 17 letnim doświadczeniem w sektorze usług IT. Zbudowałem i kierowałem organizacjami ServiceDesk i Centrum Usług Wspólnych IT dla jednej z największych firm usługowych w Polsce. Przez szereg lat konsultowałem rozwiązania i projekty IT w regionie Europy Wschodniej.

Potrafię zweryfikować modele dostarczania usług, modele kosztowe, SLA i profil ryzyka dla projektów IT, jak również prowadzić projekt zgodnie z PRINCE2 – także w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku.

Prowadziłem z sukcesem projekty transformacji i optymalizacji procesów i rozwiązań w celu poprawy poziomu usług i kosztów. Przygotowałem i wdrażałem procesy oparte o bibliotekę ITIL jak również metodyki zwinne (SCRUM, Kanban). Mam także doświadczenia w przygotowaniu powadzeniu szkoleń i warsztatów dla zespołów wewnętrznych i klientów.

Anna Bernacka-Piotrowska

Jestem absolwentką socjologii i gospodarki przestrzennej na Uniwersytecie Łódzkim. Rekrutacją zajmuję się od początku mojej drogi zawodowej. Ostatnie lata zawodowo związałam się z branżą IT, gdzie rozwijam swoje umiejętności, służąc pomocą zarówno klientom, jak i kandydatom. W pracy najbardziej cenię sobie przejrzystość komunikacji i kontakt z drugim człowiekiem.

Prywatnie lubię długie spacery z moich ukochanym psem, a wieczorami zaczytuję się w kryminałach (najbardziej cenię sobie skandynawskie). Moim ulubionym miejscem na ziemi jest słoneczna Andaluzja – zawsze chętnie tam wracam, aby podziwiać widoki i zajadać się hiszpańskimi przysmakami.

 

Dane:

Właścicielem marki jest firma Invent On Sp. z o.o.
Aleja Wyścigowa 4B lok.1-4
02-681 Warszawa


NIP:

9512303671

REGON:

142297033

KRS:

0000348989


Adres:

Biuro IT Human Force
ul. Cybernetyki 21 
Wejście B, II piętro
02-677 Warszawa


Telefon:

22 390 91 00

E-mail:

office@ithf.pl


Zobacz nas na:

 
 

logo-menu

IT Human Force © All rights reserved
Polityka prywatności