Strona główna » Employer Branding

Employer Branding

i Talent Branding

W dzisiejszych czasach firmy są coraz bardziej świadome tego, jak ich wizerunek wpływa na zachowania pracowników. Zdają sobie sprawę, że powinny budować długofalową strategię pozyskiwania i angażowania pracowników, zapewniającą, że pozostaną oni w organizacji na dłużej. Działania te określa się mianem Employer Branding.
Na czym polega

SKUTECZNY EMPLOYER BRANDING?

Celem wdrożenia strategii employer branding jest budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach jej pracowników, tak aby firma była miejscem pracy z wyborua nie z konieczności. Tworzenie wizerunku pracodawcyotwartego na współpracę, wzbudzającego zaufanie, inspirującego i wspierającego strategiczne zmiany biznesowe prowadzi do zmniejszenia rotacji pracowników i większego zaangażowania.
Korzyści, które niesie ze sobą odpowiednia strategia employer branding są więc obopólne – pracownik dostaje przyjazne, rozwojowe i wspierające środowisko pracy, a pracodawca zyskuje lojalność i zwiększoną wydajność zatrudnianych osób. Odpowiedni employer brandingzapewnia także dostęp do szerszego grona nowych kandydatów, których kusi dobra opinia o firmie.
Employer branding i talent branding

NASZA OFERTA

Oferujemy opracowanie profesjonalnych strategii employer branding w oparciu o sprawdzone metody marketingowe i duże doświadczenie w branży HR.
W ramach naszych usług proponujemy dokładną analizę problemów wizerunkowych i diagnozę EVP (Employer Value Proposition) oraz opracowanie od podstaw strategii budowania pozytywnego wizerunku.
Zaplanujemy i przeprowadzimy dla Państwa nie tylko rekrutacyjne działania marketingowe, ale również kompleksowe kampanie rekrutacyjne pozwalające na pozyskanie najlepszych kandydatów.
W swojej pracy korzystamy z najnowszych technologii do działań employer branding, w tym budowania wizerunku pracodawcy w social media oraz tworzenia stron kariery i materiałów komunikacji Pracodawcy.
Wspólnie z Państwem stworzymy skrojoną na miarę, dostosowaną do Państwa potrzeb i specyfiki organizacji strategię budowania pozytywnego wizerunku pracodawcy.
*Ceny usług zależą od indywidualnych ustaleń z Klientem
 

 

Dane:

Właścicielem marki jest firma Invent On Sp. z o.o.
Aleja Wyścigowa 4B lok.1-4
02-681 Warszawa


NIP:

9512303671

REGON:

142297033

KRS:

0000348989


Adres:

Biuro IT Human Force
ul. Branieckiego 15
02-972 Warszawa


Telefon:

22 390 91 00

E-mail:

office@ithf.pl


Zobacz nas na:

 

logo-menu
IT Human Force © All rights reserved
Polityka prywatności