Doradztwo biznesowe nie dla Ciebie?

Przy wstępnych rozmowach o współpracy nasi klienci często w taki sposób podchodzili do naszych propozycji. Ale gdy tylko opowiadamy im o tym, co już robiliśmy i przedstawiamy efekty naszych działań w zakresie doradztwa biznesowego dla małych i większych firm,  zmieniają zdanie. Rozpoczynają z nami współpracę. I nie żałują… no chyba że tego, że tak długo zwlekali ze współpracą z nami. Ty też nie jesteś do końca przekonany, że personalne doradztwo biznesowe jest dla Ciebie?

Jesteśmy pewni tego, co proponujemy i zdecydowani w tym, co robimy. Nasze działania przynoszą pożądany efekt. Testowaliśmy to już wielokrotnie. Wciąż uczymy się od najlepszych i nie poprzestajemy na laurach. Jesteśmy ambitni i stawiamy sobie coraz to nowe wyzwania. Dlatego możesz być pewny, że współpraca z nami zapewni Ci, że będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami skutecznych działań okołobrandowych. Nasza oferta dotyczy właściwie dwóch zakresów. Sprawdź, czy któryś z nich zainteresuje Cię bardziej.

Pierwsza sprawa, w której możemy Ci pomóc

Rekrutacje. Wiemy, że  radzisz sobie świetnie. Pewnie, że tak. Ale albo pijesz zimną kawę, bo jest tyle pracy i wszystko na wczoraj, albo nie pijesz jej wcale, bo czasu brakuje. A jeśli brakuje czasu na poranną kawę, to czy starczy go na to, żeby testować różne wersje takiego samego ogłoszenia o pracę? Przecież warto sprawdzić, która zadziała najlepiej. A co z wykorzystaniem wszelkich dostępne kanałów dotarcia do Kandydata? Działasz na Facebooku (zwłaszcza licznych grupach), czy LinkedInie? A może zakupiłeś wszelkie możliwe narzędzia do wyszukania właściwego specjalisty? Próbowałeś Brand24?

My jesteśmy specjalistami stricte w rekrutacji i wszystkim, co jej dotyczy. Dlatego mamy na wszystko to, co powyżej zostało wymienione i czas, i ochotę, wiedzę i środki. No i żyjemy tym (to nasz pasja, która towarzyszy nam zarówno w pracy jak i podczas wieczornej lektury), więc chętnie badamy, testujemy, porównujemy i wybieramy najlepsze drogi i wersje. Dlatego jesteśmy skuteczni. I możemy wspomóc Cię w tym wszystkim, żebyś w końcu mógł wypić ciepłą kawę.

Po drugie – licz na nasze wsparcie

Oprócz rekrutacji możemy wspierać Cię nasza wiedzą dotyczącą wszystkiego, co z tematem pracownika i rekrutacji związanym. A do tego mamy zawężoną specjalizację. Wyróżniamy się osiągnięciami w branży IT. Pasjonuje nas to, mamy stały kontakt ze specjalistami IT, którzy są otwarci na zmiany pracy.

Naszą mocną stroną jest planowanie i wdrażanie systemów personalnego doradztwa biznesowego, strategia employer brandingu. Przeprowadzamy również optymalizacje procesowe. Chętnie wspomożemy Twoją firmę kompleksowo, aby zwiększyć jej konkurencyjność, przez co zaktywizować zarządzanie nią.

Co to jest doradztwo biznesowe?

Jak widzisz, możemy wesprzeć Cię w każdym zakresie. Potrafimy sprawić, że Twoja marka zacznie kojarzyć się z dobrym pracodawcą. Podpowiemy jakie wprowadzić zmiany wewnątrz przedsiębiorstwa, aby etykieta dobrego pracodawcy miała swoje pokrycie w rzeczywistości – bo to ważne.

Doradztwo biznesowe kojarzy się z tym, że ktoś zarozumiale próbuje zarządzać Twoim przedsiębiorstwem. Ale nie u nas. My znamy swoje atuty, jesteśmy pewni swoich umiejętności, wiedzy oraz skuteczności. Ale wiemy też, że każda branża jest inna, że każda firma, każdy region rządzi się własnymi prawami. Dlatego współpracę rozpoczynamy od dokładnego poznania Ciebie i Twojej firmy. Wspólnie z Tobą precyzujemy Twoje potrzeby, oczekiwania i wymagania.

Poznając odpowiedzi na szereg pytań i obserwując specyfikę Twojej działalności, uczymy się dostosowywać nasze sprawdzone sposoby do Twoich potrzeb i rynku, na którym działasz. Docelowo stajesz się dobrze postrzeganym pracodawcą w swoim regionie, a my dążymy do tego, aby informacja o tym, że jesteś dobrym pracodawcą przedostała się do całej Polski.

To jeden z naszych celów. A jakie są inne? Zawsze osiągnięte 😉

Chcesz dowiedzieć się, co moglibyśmy zrobić dla Ciebie? Nic trudnego – skontaktuj się z nami i porozmawiajmy, bo szkoda czasu na zwłokę. Do usłyszenia!